Absolwenci roku szkolnego 2011/2012

 

klasa III A

klasa III B

klasa III C

wychowawca klasy mgr Urszula Materzok

Babuchowska Gabriela

Barteczko Patrycja

Behr Dominika

Błachut Daniel

Bryk Aleksandra

Bura Kinga

Butrykowski Tomasz

Doroszko Małgorzata

Grzegorzak Małgorzata

Hajski Mateusz

Izydorczyk Justyna

Izydorczyk Marek

Janik Wiktoria

Jasiak Zuzanna

Kiełkowska Agata

Klapuch Maciej

Koszarna Patrycja

Lubomska Anna

Macioł Martyna

Meisel Filip

Pojda Zuzanna

Pośpiech Sonia

Skupień Izabela

Spandel Anna

Surma Szymon

Szostek Alicja

Szypuła Beniamin

Talenta Kamil

Wołoszyn Patrycja

wychowawca klasy mgr Hanna Goszyc

Bugla Sandra

Czajka Bartosz

Duda Katarzyna

Elsner Michał

Glenc Sandra

Główczyńska Paulina

Janczyk Katarzyna

Kabut Karina

Kamczyk Krzysztof

Kłosek Martyna

Kretek Michał

Lelek Rafał

Matczak Monika

Panic Natalia

Płaczek Błażej

Przybylski Przemysław

Rduch Dawid

Rogoś Patrycja

Sanecznik Martyna

Staniek Wiktoria

Swaczyna Kamil

Swoboda Karolina

Świerczek Marian

Tomala Sabina

Woźniak Marcin

Zalewski Mateusz

wychowawca klasy mgr Aurelia Szewieczek

Baran Mateusz

Białecka Wiktoria

Chmielewska Klaudia

Cywka Marta

Gemza Paweł

Grzegorzek Michał

Horwacik Agata

Kacprzyk Anna

Kłosok Arkadiusz

Koczy Nina

Koszarny Marcin

Kuchejda Beniamin

Leśniak Martina

Materzok Marcin

Menet Katarzyna

Moczała Łukasz

Oslizło Katarzyna

Pęciak Anna

Podsiadło Zuzanna

Pogoda Magdalena

Prokop Magdalena

Radzyński Bartosz

Raszkiewicz Kacper

Simon Philip

Szczygielski Karol

Trzeciak Sebastian

Wilisowska Paulina

Wojtas Michał

Wolny Greta

Wolny Justyna

Wróbel Łukasz

klasa III D

klasa III E

klasa III F

wychowawca klasy mgr Teresa Seifert

Achtelik Ewa

Bojarun Adrianna

Brodowski Gracjan

Brzezińska Agnieszka

Dzierzenga Adrian

Dzierżęga Mateusz

Gajda Kamil

Jęczmionka Mateusz

Kaletka Bartosz

Kubaczka Daria

Kubica Roksana

Kula Szymon

Lasocki Adrian

Maciejczyk Karolina

Maroszczyk Aleksander

Nikodym Iwett

Perlik Andżelika

Pieńkowska Dominika

Plutowska Natalia

Reichel Sylwia

Siejok Paweł

Sociera Agata

Stokowy Michał

Tokarski Adrian

Trzebowska Alicja

Zawada Łukasz

wychowawca klasy mgr Karolina Zbucka

Blanik Szymon

EntsuaMensah Kamil

Galilejczyk Mateusz

Godoś Maciej

Janicki Jakub

Kasperczyk Szymon

Kłosok Szymon

Kowalczyk Damian

Krebs Dominik

Krypczyk Szymon

Lenard Paweł

Łaski Przemysław

Mazurek Dawid

Myśliwiec Wiktoria

Nawrat Rafał

Płomiński Miłosz

Płomiński Rafał

Polnik Karol

Poloczek Dawid

Rduch Tomasz

Smaga Witold

Smusz Kamil

Stańkusz Jarosław

Szczepaniak Kamil

Sztymelska Justyna

Wal Kinga

Wojak Mateusz

wychowawca klasy mgr Beata Podoluk

Falenta Martyna

Gonsior Krzysztof

Grzybacz Martyna

Jezusek Robert

Karwot Julia

Kiermaszek Daniel

Klimczok Martyna

Krupski Marcin

Krypczyk Kamil

Kudełka Karolina

Kühn Zuzanna

Małek Marta

Marek Agnieszka

Markwica Rachela

Maźnio Jagoda

Michel Agnieszka

Musioł Michał

Nowakowska Dominika

Piotrowski Michał

Sekuła Seweryn

Sikora Dominik

Soboszek Mateusz

Styl Aleksandra

Szlezak Eryk

Szymiczek Joanna

Śliwiński Dawid

Wronowska Paulina

Zozworek Martyna

powrót