Absolwenci roku szkolnego 2010/2011

klasa III A

klasa III B

klasa III C

wychowawca klasy mgr Sabina Jasielska

Chrobak Agnieszka

EntsuaMensah Patryk

Gajda Adrian

Honisz Agata

Janik Radosław

Jordan Mateusz

Jura Jędrzej

Kamyk Jędrzej

Kapitan Kamil

Konieczny Michał

Kopystyńska Aleksandra

Kotarski Mateusz

Kuźbiński Kamil

Matusiak Maciej

Maźnio Jagoda

Niski Nikola

Nowak Krzysztof

Pawlica Kamil

Pleszczyńska Joanna

Radzio Marcin

Rzeszowski Jakub

Sławęcki Adrian

Sociera Martyna

Tront Agnieszka

Turkiewicz Robert

Woźniak Maciej

Zawilińska Estera

wychowawca klasy mgr Piotr Bartosik

Bander Elżbieta

Bugla Łukasz

Cempel Radosław

Gawle Eryk

Glenc Dorota

Grela Damian

Grychnik Edyta

Hibner Przemysław

Jońca Radosław

Klimek Maciej

Lempart Mateusz

Manderla Tomasz

Michałek Magdalena

Moj Żaneta

Mojżysz Rafał

Nalewajek Oskar

Nowak Patryk

Palik Agnieszka

Pluta Aleksander

Pośpiech Piotr

Rajman Monika

Rassek Joanna

Reś Paweł

Stańkusz Adrian

Tęcza Aneta

Weryński Mikołaj

Wilczek Martyna

Wiśniowska Klaudia

Wuwer Monika

wychowawca klasy mgr Joanna Porwoł

Adamczyk Paweł

Antończyk Iwona

Damiec Dawid

Dryja Martyna

Gardawski Szymon

Grela Patryk

Grzegorzek Mateusz

Halszka Karolina

Leszko Patryk

Machoczek Klaudia

Nowak Grzegorz

Ochman Tomasz

Piła Dominik

Pluta Dawid

Pozimski Damian

Reichel Zuzanna

Swoboda Mateusz

Świerczek Karolina

Wieczorek Wojciech

klasa III D

klasa III E

klasa III F

wychowawca klasy mgr Izabela Tlołka

Adamczyk Natalia

Budziński Karol

Bukowczan Tomasz

Chowański Szymon

Faron Bartosz

Fira Martyna

Franiak Justyna

Froncek Sonia

Frydrych Jakub

Glenc Kamil

Knopek Marcin

Kocztorz Maciej

Kołodziejczyk Marta

Marciniszyn Katarzyna

Maroszczyk Daria

Materzok Mateusz

Mielańczyk Natalia

Musioł Patryk

Olbryś Aleksandra

Prokop Marta

Puk Marta

Radecka Dominika

Rduch Patrycja

Romanek Aleksandra

Rudny Adrianna

Rugor Paweł

Wielgosz Magdalena

Wojtas Dorota

Wolny Marta

Wołoszyn Dominika

wychowawca klasy mgr Aleksandra Żak

Adamik Sabina

Bednorz Małgorzata

Chmiel Angelika

Cichy Rafał

Czerny Dawid

Grodzka Adriana

Jankowska Aleksandra

Jęczmionka Sonia

Krypczyk Małgorzata

Kubica Mateusz

Leżuch Adam

Mura Dominika

Nalepa Klaudia

Olszewska Joanna

Ostrzołek Joshua

Pieczka Mariola

Pisarska Ewelina

Przybyła Agata

Przybyła Sabina

Rybicka Marta

Skutnik Remigiusz

Szypuła Beata

Ucherek Edyta

Wach Przemysław

Wojtczak Natalia

Wolny Simona

Zając Patrycja

wychowawca klasy mgr Barbara Wróbel

Banaszak Paweł

Bortowska Julia

Gryt Przemysław

Grzywa Klaudia

Hładasz Klaudia

Jaskóła Małgorzata

Jończyk Paweł

Kłosowski Mateusz

Kochanowicz Adrianna

Kowalik Joanna

Kufieta Magdalena

Kunicka Katarzyna

Maciączyk Maura

Macioł Judyta

Marcol Monika

Ozeranets Tomasz

Peczka Paulina

Penkala Weronika

Rączka Karolina

Rączka Maciej

Skowronek Małgorzata

Sobczak Ewa

Szłyk Dominika

Szpitalny Monika

Świergolik Norwid

Tokarczyk Mateusz

Trzeciak Joanna

Waluś Agnieszka

Wilkowska Magdalena

Wójcik Marta

Wuwer Patryk

powrót