Absolwenci roku szkolnego 2009/2010

klasa III A

klasa III B

klasa III C

wychowawca klasy mgr Piotr Dylich

Brachman Mateusz

Bura Robert

Durczok Justyna

Froncek Zuzanna

Gardian Paulina

Goriwoda Sabina

Górecki Bartłomiej

Jankowski Patryk

Jurczyk Aleksandra

Kawczyński Wojciech

Kosubek Nicoletta

Kubica Arkadiusz

Kuczera Paulina

Kühn Paulina

Kwiatkowska Joanna

Lisiecka Angelika

Łyczko Paulina

Malirz Paulina

Połata Aneta

Rduch Szymon

Sobik Anna

Soboszek Martyna

Styrnol Aleksandra

Szymanowska Klaudia

Świerczek Martyna

Tatarczyk Jakub

Walter Andrzej

wychowawca klasy mgr Joanna Mrozek

Chromy Łukasz

Funk Izabela

Gala Daria

Gawlina Aneta

Golba Klaudia

Gozdalski Dariusz

Hibner Mateusz

Korbel Alicja

Kowacz Marlena

Kowalska Martyna

Krypczyk Aneta

Łaciok Paweł

Maj Łukasz

Mazur Klaudia

Opolony Marek

Oślislok Paweł

Papciak Martyna

Pinior Tymoteusz

Polnik Paweł

Pyszny Jessica

Rduch Przemysław

Sówka Adrian

Szymiczek Dominika

Szymiczek Łukasz

Szymiczek Partyk

Zbieszczyk Ewa

Zieleniewski Dawid

Zieleniewski Kamil

wychowawca klasy mgr Danuta Patalita

Bugiel Katarzyna

Duda Justyna

Duda Zuzanna

Ignatowicz Aleksandra

Kłosok Klaudia

Koczy Liwia

Makoś Magdalena

Maroszczyk Kinga

Meisel Chiara

Neugebauer Zofia

Palarczyk Monika

Pendziałek Paweł

Pielorz Łukasz

Powieśnik Dorota

Powieśnik Piotr

Prokop Joanna

Radzio Łukasz

Ratajczak Anna

Skowronek Kinga

Sobczak Magdalena

Stępień Agnieszka

Szałek Jagoda

Szulik Paweł

Tarlecka Natalia

Tumułka Małgorzata

Tylki Aleksandra

Wawrzyńczyk Martyna

Winkler Anna

Wójcik Anna

Zimońska Zuzanna

klasa III D

klasa III E

klasa III F

wychowawca klasy lic. Karolina Górecka

Batko Grzegorz

Chromy Paweł

Dmochowski Adam

Dzierzęga Benjamin

Elsner Kacper

Elsner Monika

Gumińska Renata

Kabut Sandra

Kiermaszek Karolina

Kłosek Szymon

Kołek Tomasz

Kretek Monika

Kubek Krzysztof

Kuczok Dawid

Liberacki Bartosz

Manderla Marcin

Matusewicz Nadina

Paloc Ewa

Pilinko Angelika

Pojda Daniel

Rajman Dawid

Ryszka Martin

Stokowy Amanda

Świerczek Mateusz

Szulc Katarzyna

Tytko Dawid

Wieczorek Paulina

wychowawca klasy mgr Danuta Łabuś

Arendarski Radosław

Bartoszczuk Nikoletta

Bednarska Dominika

Borzęcki Krzysztof

Chromik Patryk

Cichy Michał

Froncek Szymon

Gala Kamil

Granieczny Marcin

Kłoska Dagmara

Kominek Adrian

Kozielska Karolina

Krakowczyk Dominik

Krupa Bartłomiej

Maciejewski Dawid

Mikołajewski Konrad

Pawłowski Aleksander

Piotrowski Jarosław

Płodzień Jarosław

Sibik Patryk

Smolarczyk Kamil

Szkatuła Marcin

Szweda Dominika

Szypuła Julia

Wachtarczyk Natalia

Wala Dawid

Węglarz Mateusz

wychowawca klasy mgr Aleksandra Borowska

Ciszewski Kacper

Dąbrowa Paulina

Duda Aleksandra

Gojowy Grzegorz

Gonsior Iwona

Izydorczyk Mateusz

Janik Patrycja

Krebs Dominika

Kwaśniok Natalia

Marchut Martyna

Meisel Marta

Parma Anna

Pawełek Jakub

Pawełek Klaudia

Pawłowska Monika

Pielorz Katarzyna

Płonka Magdalena

Podgórna Agata

Przybyła Marietta

Rybicki Tomasz

Ryczek Katarzyna

Staats Martyna

Stebel Marcin

Stempel Karolina

Stępniak Adrian

Stochliński Szymon

Szewczyk Agnieszka

Szydłowska Anna

Szypuła Dawid

Trzaskalik Dawid

Zielińska Małgorzata

powrót