Absolwenci roku szkolnego 2006/2007

klasa III A

klasa III B

klasa III C

wychowawca klasy mgr Justyna Orszulak

Bobrzyk Aleksandra

Cichy Magdalena

Duda Paweł

Filipek Mikołaj

Flis Michał

Grabiec Tymoteusz

Hanc Paweł

Harasim Marcelina

Hudek Dariusz

Jurczyk Jolanta

Karyczak Aleksandra

Kiermaszek Paweł

Kłos Adriana

Kubica Michalina

Kühn Łukasz

Kühn Mateusz

Leżuch Dorian

Malinowski Przemysław

Malirz Dominik

Mrozek Daria

Musiolik Karolina

Piecha Szymon

Pisarska Zuzanna

Psota Dominika

Rajwa Beata

Rduch Barbara

Skaba Jacek

Szyrocka Kamila

Tołwiński Krystian

Wala Angelika

Walter Sabina

Wieczorek Emilia

wychowawca klasy mgr Danuta Patalita

Awdziejczyk Edyta

Bauerek Agnieszka

Cegiełka Kaja

Chomański Bartosz

Chrobok Agata

Cywka Mateusz

Czartoliński Jakub

Dybiec Magdalena

Dzierżęga Patrycja

Faba Anna

Górnicki Piotr

Grajner Tomasz

Iżyk Magdalena

Kibało Patryk

Kołtuniak Katarzyna

Kucza Aleksandra

Kukla Martyna

Moj Katarzyna

Molitor Marta

Orłowski Maciej

Plewnia Karolina

Rychel Dawid

Silwanowicz Tomasz

Sobek Katarzyna

Stabla Marek

Staniek Łukasz

Szydłowski Marcin

Szymaniec Magdalena

Tumułka Katarzyna

Wija Robert

Zielińska Dominika

wychowawca klasy mgr Piotr Dylich

Anioł Jakub

Bombik Szymon

Bugla Sabina

Byczek Bartosz

Ciechanowska Katarzyna

Czajka Żaneta

Daiczmanek Dariusz

Durczok Justyna

Durczok Martyna

Franiczek Tymoteusz

Glenc Łukasz

Główczyński Emanuel

Kocun Joanna

Kozielska Mirella

Kubek Marzena

Łukowicz Jolanta

Nowak Paweł

Paskuda Mateusz

Pieczka Iwona

Rezner Grażyna

Sadowska Dorota

Somerla Wojciech

Stolarski Bartosz

Stolarski Mateusz

Studzińska Batszeba

Szlachta Izabella

Szymiczek Kamil

Szymiczek Katarzyna

Śliwka Marcin

Wieczorek Mateusz

Woźniak Aleksandra

Zuzok Marcin

klasa III D

klasa III E

klasa III F

wychowawca klasy mgr Aleksandra Borowska

Bartosik Krzysztof

Bednarz Karolina

Berger Wojciech

Bieniek Rafał

Burek Karol

Gałek Michał

Grzegorzek Monika

Hajski Przemysław

Korzuch Maria

Kozielska Ewa

Lasocki Sebastian

Lubański Dawid

Magiera Klaudia

Mołek Agnieszka

Ochman Edyta

Piątek Aleksander

Pojda Kamil

Polek Tomasz

Salamon Agnieszka

Skowronek Katarzyna

Sobik Agata

Sosna Edyta

Spandel Magdalena

Szymbor Andrzej

Świątek Rafał

Trzebowski Beniamin

Wojtczak Szymon

Zając Bartosz

Zając Krzysztof

Żak Sara

wychowawca klasy mgr Anita Lenart (mgr Beata Podoluk)

Andrzejewski Kamil

Białas Marzena

Błaszczok Edyta

Bober Ewa

Cichy Paweł

Dańko Agnieszka

Erban Katarzyna

Gawlina Mateusz

Jurczyk Patrycja

Klimek Dawid

Konieczny Lucyna

Kowalczyk Toni

Lasocki Mariusz

Machecka Anna

Mika Kamil

Mika Kinga

Mrożek Majka

Pasieka Ewa

Pinior Eliza

Piotrowiak Patrycja

Piszka Paweł

Przybyła Justyna

Przybyła Danuta

Reclik Mateusz

Sanecznik Aleksandra

Sobol Łukasz

Sosna Marta

Stabla Dominik

Szymiczek Paweł

Wysoki Wojciech

Zarzecki Rafał

Zubelewicz Maciej

Zbieszczyk Joanna

wychowawca klasy mgr Aneta Witkowska–Paskuda

Banaś Edyta

Bandzarewicz Tomasz

Bodus Teresa

Bornikowska Katarzyna

Brzozowska Monika

Chromy Piotr

Dryja Dawid

Gawliczek Katarzyna

Giller Karol

Góźdź Szymon

Gwóźdź Brygida

Hercog Joanna

Hibner Marcin

Janeta Roman

Jankiel Mateusz

Jurczyk Larysa

Kacprzyk Aleksandra

Klepczarek Karol

Konik Patrycja

Krypczyk Tomasz

Kufieta Żaneta

Kurlanc Paulina

Kurzawa Paulina

Kuskowski Marcin

Marchut Przemysław

Mrozek Klaudia

Rduch Marta

Siedlaczek Karol

Stęchły Sandra

Szlezak Tomasz

powrót