Absolwenci roku szkolnego 2004/2005

klasa III A

klasa III B

klasa III C

wychowawca klasy mgr Grażyna Górecka

Burdzik Marcin

Chrząszcz Łukasz

Czyż Krzysztof

Glajc Anna

Gumińska Małgorzata

Gumiński Michał

Kołacka Martyna

Komor Aleksandra

Kubica Marcin

Kujawka Marek

Kurek Małgorzata

Lyp Katarzyna

Łuska Agata

Mężyk Daniel

Nasiadka Bartosz

Paszylka Karol

Pawłowska Dorota

Powęzka Katarzyna

Radecka Agnieszka

Sabela Mateusz

Smusz Paweł

Stefańczyk Agnieszka

Stokowy Marta

Suchanek Paweł

Szaj Wojciech

Szymaszek Małgorzata

Śmietana Marta

Tymura Michalina

Wieczorek Adam

Włodarczyk Katarzyna

Zięba Zuzanna

wychowawca klasy mgr Barbara Wróbel

Bizgwa Barbara

Bloch Dominik

Bolek Kamil

Bura Rafał

Pawlenka Agnieszka

Faba Piotr

Góźdź Michał

Gromotka Martyna

Grześ Katarzyna

Hajok Anna

Hibner Rafał

Hudzikowski Rafał

Hudzikowski Robert

Iwan Artur

Kiełtyka Izabella

Kucharczyk Violetta

Kwaśniok Mateusz

Leśniewski Łukasz

Łotecki Artur

Majdak Agnieszka

Malinowski Piotr

Marus Monika

Rezner Dawid

Rybicki Jacek

Rybka Katarzyna

Staats Tomasz

Stochlińska Joanna

Szewczyk Natalia

Wuwer Kamil

wychowawca klasy mgr Danuta Łabuś

Chromy Leszek

Chromy Żaneta

Czech Małgorzata

Góra Maciej

Górnicki Bartosz

Grajner Łukasz

Grzywa Ewelina

Jaszczyński Konrad

Juraszek Dawid

Koczor Justyna

Kozielski Przemysław

Kubica Hanna

Kuchcińska Katarzyna

Kwiecień Jakub

Lubańska Anna

Lubiński Michał

Maławski Piotr

Mikułka Jakub

Pawłowski Rafał

Rysz Rafał

Smotryk Alicja

Smotryk Jonasz

Stolarski Tomasz

Szulik Julia

Świtała Zuzanna

Wojtecka Magdalena

Wujka Wiktoria

 

klasa III D

klasa III E

klasa III F

wychowawca klasy mgr Weronika Folwarczny (mgr Aneta Witkowska – Paskuda)

Bieniek Łukasz

Brzezinka Paulina

Dzierżęga Justyna

Giller Zuzanna

Godyń Sylwia

Grabowski Grzegorz

Juraszek Łukasz

Kasprzyca Błażej

Klon Leszek

Korzec Aleksandra

Krawiec Łukasz

Kropatwa Hubert

Kubaczka Mariusz

Lukoszek Sara

Manowski Mateusz

Mielczarek Edyta

Milewska Dominika

Mondel Marcin

Nowak Marcin

Ochman Mateusz

Rus Sabina

Sosna Marcin

Szwed Tomasz

Świątek Tomasz

Świerczek Emilia

Weczerek Monika

 

 

wychowawca klasy mgr Sabina Jasielska

Bąk Danuta

Czajka Katarzyna

Daiczmanek Dominika

Duda Anna

Durczok Rafał

Głąb Krzysztof

Janeta Katarzyna

Janeta Danuta

Janczyk Paweł

Janczyk Piotr

Jęczmionka Agnieszka

Kamczyk Szymon

Karbownik Krzysztof

Kiczorowska Żaneta

Kobylańska Iwona

Kula Katarzyna

Mentel Paweł

Mika Monika

Motyka Daria

Pilinko Łukasz

Rajman Magdalena

Sokół Justyna

Stabla Hanna

Szydlik Agnieszka

Śliwka Dariusz

Świerczek Iwona

Tkocz Łukasz

Tytko Dariusz

Wilczek Rafał

wychowawca klasy mgr Joanna Porwoł

Bedra Adam

Bombelka Michał

Cojg Sebastian

Czech Grzegorz

Fojcik Mateusz

Gala Patrycja

Goncik Katarzyna

Kaczyńska Martyna

Kajfasz Radosław

Keler Grzegorz

Lenart Katarzyna

Łuszczyk Sergiusz

Markowicz Mateusz

Marmurowska Agata

Meisner Marcin

Pękała Marcin

Pierzga Grzegorz

Porzuczek Sławomir

Różycka Mirosława

Sarlej Marcin

Tendera Paweł

Wala Inez

Warchoł Donata

Wawok Marek

 

 

klasa III G

 

 

wychowawca klasy mgr Aleksandra Żak

Babula Przemysław

Błachut Michalina

Bystroń Bartosz

Dzierżęga Piotr

Ganguin Barbara

Gładyś Tomasz

Gołasz Agnieszka

Kozubek Agata

Lenckowska Martyna

Maciejewska Aleksandra

Matusiak Bogna

Mazur Tomasz

Oleksik Michał

Parchuta Magda

Pluta Dawid

Pytlik Anna

Słupek Ewelina

Stabla Ewa

Student Krzysztof

Styrnol Sabina

Szcześniak Anna

Świerczek Marcin

Terlikowska Hanna

Wićko Marta

Wieczorek Anna

Żurek Radosław

 

 

powrót