Absolwenci roku szkolnego 2003/2004

klasa III A

klasa III B

klasa III C

wychowawca klasy mgr Piotr Dylich

Błędowski Marcin

Byczek Anita

Duda Rafał

Dudek Karolina

Durczok Dorota

Gorgol Klaudia

Goriwoda Arkadiusz

Janeta Małgorzata

Jęczmionka Patrycja

Klimek Marcin

Kocun Aleksandra

Kozielska Judyta

Kubek Anna

Latocha Halina

Materzok Adrian

Panic Karolina

Rajman Sylwia

Rasek Dorota

Sokół Katarzyna

Starosta Agnieszka

Strof Dominika

Strof Łukasz

Szotek Tomasz

Tomala Wacław

Wierzbica  Adam

Zuzok Dawid

 

wychowawca klasy mgr Aleksandra Harlender (mgr Wiesława Strof – Kamińska)

Antczak Jacek

Burek Paweł

Fojcik Mateusz

Gawlina Szymon

Goriwoda Radosław

Grela Sebastian

Herok Ewelina

Hübner Anna

Horoba Bartosz

Hulbój Sylwia

Kiełkowska Monika

Korzec Barbara

Kuziak Łukasz

Kwiecień Daniel

Łukoszek Żaneta

Machnik Jarosław

Macura Joanna

Marsik Martyna

Palarz Tomasz

Paris Robert

Plutowska Magdalena

Płaczek Łukasz

Przybyła Jarosław

Radecki Wojciech

Sosna Izabela

Szołtysek Joanna

Szymiczek Marcin

Świerczek Wiesława

Tulec Magdalena

Turkiewicz Adam

Wala Łukasz

Wojtkowska Aleksandra

wychowawca klasy mgr Justyna Firut

Bandzarewicz Agnieszka

Bartosik Patryk

Borkowska Anita

Cichy Wojciech

Dębowy Mirosław

Dziuba Karina

Elias Bartosz

Elias Przemysław

Frydrych Agnieszka

Gembalczyk Paweł

Hajok Michalina

Jakubiec Małgorzata

Jelito Michał

Kot Rafał

Lasecka Marta

Łukasik Agata

Michalska Barbara

Mój Daria

Pałaczyński Bartłomiej

Piechaczek Karol

Płomiński Mateusz

Przybyła Błażej

Reclik Dawid

Sekuła Martyna

Szmania Kamil

Szyszka Daria

Węglorz Sebastian

Witek Kamil

Wojtala Anna

Wojtylak Jonasz

Zając Mateusz

Ziopaja Łukasz

 

klasa III D

klasa III E

klasa III F

wychowawca klasy mgr Anna Rynkiewicz–Ryszka (mgr Piotr Bartosik)

Chromy Joanna

Dornia Robert

Franiak Jarosław

Główczyński Marcin

Jamrozik Łukasz

Kaziuk Mateusz

Kołodziej Magdalena

Korneluk Michał

Kucia Michał

Łaski Michał

Malina Emilia

Marcol Dawid

Marus Katarzyna

Papierzyńska Justyna

Parzych Paweł

Pawłowska Zuzanna

Pieczka Beata

Polnik Katarzyna

Rduch Krzysztof

Roman Ewa

Rybak Adam

Siemaszkiewicz Bartosz

Smołka Przemysław

Sobocik Karolina

Spałek Nadia

Szwarc Tatiana

Wlezień Paweł

Wuwer Dawid

Zaczyk Sabrina

Zielezny Michał

wychowawca klasy mgr Anita Lenart

Bauerek Anna

Bednorz Monika

Broszencki Bartosz

Chudek Maciej

Flis Aleksandra

Fojcik Jacek

Gilga Katarzyna

Godoś Marcin

Grefkowicz Kamil

Herud Tomasz

Kamińska Katarzyna

Koczy Monika

Kornafel Dagna

Kozielska Karolina

Kozielski Łukasz

Kubala Marcin

Kufieta Patryk

Kulej Jonasz

Łopatka Maria

Macioł Magdalena

Majerz Michał

Nowosielski Grzegorz

Nowotny Marcela

Paluch Dariusz

Plewnia Justyna

Poławski Bartosz

Rosińska Sandra

Sidorowicz Krzysztof

Szopa Paweł

Thlon Justyna

Źrałek Aleksander

wychowawca klasy mgr Marcin Kostecki

Borowska Wioleta

Bucka Monika

Dreja Michał

Fortuna Dawid

Gajoch Monika

Głomb Paweł

Grabiec Rafał

Herok Adam

Jęczmionka Piotr

Jordan Szymon

Kacprzyk Justyna

Kawczyńska Ewelina

Kühn Leszek

Kołatek Karolina

Korzuch Robert

Kubis Zuzanna

Kucza Sabina

Mazur Dorota

Mrozek Robert

Niestrój Sławomir

Organista Paweł

Oślizlok Szymon

Palarczyk Michał

Pielczyk Monika

Przybyła Marta

Pyszny Rafał

Smolak Edyta

Student Robert

Szmuk Magdalena

Śliwa Monika

Tytko Katarzyna

Wojak Katarzyna

powrót