Absolwenci roku szkolnego 2002/2003

klasa III A

klasa III B

klasa III C

wychowawca klasy mgr Małgorzata Tkocz

Bączek Dawid

Bugla Barbara

Bugla Karina

Dąbek Dawid

Jakubiec Damian

Kasza Rafał

Kiczorowski Michał

Konieczny Elżbieta

Kowalczuk Daria

Kurek Alina

Liberacka Donata

Michałek Tomasz

Musioł Katarzyna

Mysliwiec Karina

Nikel Agnieszka

Nikel Artur

Pietrasz Aleksandra

Pilinko Przemysław

Pytlarz Angelika

Starosta Rafał

Szydlik Bartosz

Tytko Joanna

Wowra Marian

Wrona Dariusz

wychowawca klasy mgr Urszula Materzok

Bugla Tomasz

Cieśla Magdalena

Dzierżęga Klaudia

Gajda Katarzyna

Gajdzik Artur

Gołasz Monika

Goriwoda Piotr

Grabiec Przemysław

Hołub Błażej

Kołek Izabela

Krentusz Sławomir

Krzystała Paweł

Marek Radosław

Rajwa Robert

Raszka Beata

Skaba Tomasz

Sowa Bożena

Stabla Karolina

Wójcik Sabina

 

wychowawca klasy mgr Bernadeta Wolańczyk

Banko Maciej

Cieślok Gabriela

Hibner Łukasz

Jurczyk Martyna

Kłosok Krzysztof

Krypczyk Wojciech

Kufieta Mateusz

Kurek Sebastian

Kwiczala Monika

Langrzyk Rafał

Magiera Bogusław

Mężyk Michalina

Mrozek Damian

Orszulik Martyna

Parysz Justyna

Porwoł Karol

Przybyła Józef

Pytlik Judyta

Sobala Klaudia

Strycharczuk Ewelina

Tatarczyk Karolina

Tołwiński Karol

 

klasa III D

klasa III E

klasa III F

wychowawca klasy mgr Olga Bąk

Bałos Aneta

Bloch Agnieszka

Brzezinka Olimpia

Chrószcz Judyta

Dudzik Sylwia

Grzegorzyca Daria

Hibner Marek

Hubner Judyta

Janeta Janusz

Konieczny Mateusz

Kozielski Janusz

Kropatwa Dariusz

Kwiecień Tomasz

Łukoszek Adrian

Materzok Krystian

Mika Paweł

Ochman Katarzyna

Pinior Patrycja

Poskier Sylwia

Rębacz Tomasz

Sówka Ariel

Stacha Sylwia

Szłyk Damian

Szymiczek Łukasz

Wawrzyńczyk Karol

Wolanin Michał

Zając Mateusz

 

wychowawca klasy mgr Danuta Patalita

Chromik Michał

Dąbkowski Radosław

Gamza Agata

Gumińska Barbara

Kłosiński Bartosz

Komor Monika

Kozielska Kamila

Lenart Piotr

Manista Katarzyna

Meisner Marta

Menżyk Jakub

Murawski Jakub

Peczka Jonasz

Peczka Judyta

Pieczka Patrycja

Pielorz Anna

Pogoda Monika

Pukowiec Patrycja

Rębisz Edyta

Rybińska Paulina

Sanecznik Karol

Szkopek Magdalena

Trzaska Iwetta

Twardzik Aneta

Werner Paweł

Włodarczyk Hanna

Zatorska Małgorzata

 

wychowawca klasy mgr Aurelia Górecka

Barnaś Kamil

Bednarz Jacek

Cichy Patrycja

Dyba Sandra

Giemza Leszek

Kiedrowski Jakub

Klapuch Marek

Koczy Martyna

Kozielski Paweł

Kubica Agata

Kwiecień Rafał

Lepak Joanna

Majerz Jakub

Mosakowski Dawid

Mosiński Jakub

Nowicka Małgorzata

Piekarska Natalia

Pochrząst Katarzyna

Poławska Aleksandra

Riedel Patryk

Sędziński Michał

Sibila Kamil

Stadnicka Aleksandra

Stróżniak Piotr

Szlachta Dawid

Szostek Maurycy

Tatarczyk Dawid

Tatura Klaudia

Tomas Grzegorz

Wnęk Paweł

Wojtecka Ewa

klasa III G

klasa III H

 

wychowawca klasy mgr Ewa Wawrzyniak

Bosy Magdalena

Czyż Marta

Drożdż Krzysztof

Franc Mateusz

Janeta Arkadiusz

Klimek Beata

Knasiński Maciej

Koczor Damian

Kołacki Marcin

Król Kamil

Krowicki Radosław

Kurek Joanna

Langer Radosław

Ledwoń Grzegorz

Magdziarz Ilona

Marcol Dominik

Mika Iwona

Musioł Rafał

Neska Damian

Penkala Agnieszka

Sobek Martyna

Stęchły Agnieszka

Stęchły Dawid

Stęchły Maria

Szymaszek Kamil

Tatarczyk Anna

Tomczak Anna

Wybraniec Adam

Zając Barbara

wychowawca klasy mgr Beata Podoluk

Bednarz Aleksandra

Bogdańska Dagmara

Brańka Jan

Budzyńska Weronika

Frydrych Aneta

Głód Daniel

Grabas Radosław

Grychnik Żaneta

Jamrozik Krzysztof

Janas Monika

Kaźmierczak Justyna

Konieczny Ewa

Król Jakub

Lasak Arkadiusz

Malina Anna

Mika Jacek

Parma Paweł

Pawlak Joanna

Piątek Janusz

Polek Krzysztof

Rother Artur

Rybicki Łukasz

Smiatek Marzena

Solowski Marek

Stochliński Patryk

Szlezak Sławomir

Śliwakowski Krzysztof

Wuwer Patrycja

 

powrót